وقایع عجیب در کشورهای دیگر
جالب و خواندنی

وقایع عجیب در کشورهای دیگر

وقایع عجیب در کشورهای دیگر

ما در زندگی به صورت عادی کارهایی انجام میدیم که برای ما کاملا معمولی است ولی برخی از همین کارها در برخی کشورهای دیگر غیرمعمولی و شاید ممنوع باشد .

در این مطلب چندین کشور را با وقایع عجیبشان به شما معرفی میکنیم .

اجباری بودن پوشیدن پیراهن در بارسلونای اسپانیا

وقایع عجیب در کشورهای دیگر

اگر الان در بارسلونا بدون پیراهن بیرون بروید باید 260 یورو جریمه پرداخت کنید . فرق نداره آقا باشید یا خانوم … 260 یورو باید پرداخت کنید . اگر روزی به اسپانیا و شهر بارسلونا سفر کردید این قانون را فراموش نکنید.

کشور امارات متحده عربی فحش دادن را در کشورش ممنوع اعلام کرده است

وقایع عجیب در کشورهای دیگر

کشور امارات توجه ویژه ای به فرهنگ کشورش دارد ازاین روز فحاشی را جز کارهای ناپسند و ممنوعه قرار داده است . اگر کسی در این کشور فحاشی کند عواقب بدی برای او در پی خواهد داشت.

بوق زدن در هنگام سبقت در نیوجرسی

وقایع عجیب در کشورهای دیگر

در نیوجرسی و در ایالت گاردن، شما باید هنگام سبقت گرفتن از یک خودرو حتما بوق بزنید تا با انجام این کار به راننده هشدار بدهید که در حال سبقت هستید.

ایجاد مزاحمت در مراسم عروسی در استرالیا

وقایع عجیب در کشورهای دیگر

این مورد در کشور ما شاید یک امر طبیعی باشد و مخالفت در مراسم عروسی یک مساله شخصی باشد ولی در استرالیا کسی که با عروسی مخالفت کند یا عروسی را به هم بزند 10 هزار دلار استرالیا جریمه و 2 سال زندان در انتظار او است.

بیرون بردن سگ در رم ایتالیا

وقایع عجیب در کشورهای دیگر

در کشور ایتالیا و شهر رم بیرون بردن سگ در هر روزی اجباری است . اگر کسی صاحب این حیوان باشد باید هر روز آن را یک بار به بیرون ببرد تا این حیوان حساس احساس خوبی داشته باشد. این نشان میدهد که در کشور ایتالیا توجه ویژه ای به حیوانات خانگی به خصوص سگ دارند.

ممنوع بودن بالا رفتن از درخت در شهر تورنتو در کانادا

تورنتو وقایع عجیب در کشورهای دیگر

کشور کانادا به محیط زیست ارزش زیادی قائل است و برای سلامت درختان بالارفتن از درخت را ممنوع اعلام کرده است و کسی که از درخت بالا برود باید 365 دلار جریمه پرداخت کند.

جالب است بدانید مردم کانادا بسیار وطن پرست بوده و فرهنگ خود اهمیت می دهند. به همین خاطر تمامی شبکه های رادیویی کانادا باید حداقل ۳۵ درصد برنامه خود را از خواننده هایی پخش کنند که کانادایی هستند.

در آکروپلیس کشور یونان پوشیدن کفش های پاسنه بلند ممنوع است

آکروپلیس وقایع عجیب در کشورهای دیگر

آکروپلیس یکی از جاذبه های گردشگری کشور یونان است. این مکان حدود دو هزار و ۵۰۰ سال قدمت داشته و از مهم ترین آثار تاریخی و باستانی دنیا محسوب می شود. دولت یونان همواره در تلاش است تا این بنا را حفظ کند. یکی از آسیب های وارده از سوی گردشگران به این بنا، به خاطر تیزی پاشنه کفش است. به همین خاطر، دولت یونان پوشیدن کفش پاشنه بلند را در آکروپلیس ممنوع کرده است.

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *