خرید اکانت کلش

رب گوجه فرنگی باید دلند باشد

پورتال خبری سرگرمی و تفریحی ایرانیان

رب گوجه فرنگی باید دلند باشد

۱۸,۴۱۲ بازديد

رنج هندی و دودی تقلبی چینی به هند گزارش هایی مبنی بر فروش تقلبی چینی در فروشگاه های مواد غذایی در آندرا پرادش ، تلانگانا وجود دارد و نگرانی های سلامتی مصرف کننده را افزایش می دهد. تاریخ انتشار: 9 ژوئن 2017 ساعت 3:39 بعد از ظهر IST توسط آیشواریا کریشنان پست الکترونیک اشتراک فیس بوک اشتراک توییتر به نظر می رسد که کیفیت محصولات غذایی هر روز بیشتر و بیشتر به خطر می افتد ، و جدیدترین محصول اضافه شده به محصولات تقلبی که باعث آسیب می شوند ، پلاستیکی است که ظاهرا از چین است. اخیراً گزارشی از حیدرآباد ادعا کرده است که وی را با بریان پلاستیکی سرو کرده اند و در حال بررسی موضوع ، هندی ها از ترس اینکه پلاستیکی اکنون وارد بازارهای هند شده است ، پر شده اند. گزارش هایی مبنی بر فروش تقلبی چینی در فروشگاه های مواد غذایی در آندرا پرادش ، تلانگانا وجود دارد و نگرانی های سلامتی مصرف کننده را افزایش می دهد. در میان این شایعات ، دانستن چگونگی بررسی کیفیت ضروری می شود تا از مصرف پلاستیکی تقلبی جلوگیری شود. پلاستیکی بریانی برای مشتری سرو می شود! کارمندان هتل حیدرآباد روزنامه نگار تلویزیونی را که شکایت داشت ، مورد ضرب و شتم قرار دادند همچنین بخوانید - " پلاستیکی" باعث ایجاد وحشت در حیدرآباد می شود: در اینجا نحوه شناسایی تقلبی آورده شده است

 

گزارش های موجود در مورد خرید برنج درجه یک ایرانی مثل دودی یا سبوسدار پلاستیکی تقلبی بسیاری از افرادی را که نسبت به خرید مواد غذایی از مواد غذایی در مقیاس کوچک اطمینان داشتند ، نگران کرده است. http://bulkfastoo.ir/awGSrzO5J/index.html http://cafenaghd.ir/rice-making/ http://campfworthnight.ir/live/ http://dearcur.ir/AHSzToNuZ/index.html http://diectyyo.ir/pSze8YAKd/index.html http://dnswhoserv.ir/account/blog/ahmad-start-now.html http://fan-balacemoj.ir/posts/search/tool/files-of-rice-that-works-2020/ http://farscamp.ir/rational-rice/ http://kavehconex.ir/hotel_transport/ http://little-sir.ir/gfa/index.html http://noteforyourwelcome.ir/tm2YOos/index.html http://peorecloba.ir/fatal.html http://saferogers2019.ir/2s/index.html http://termofbusweb.ir/vkYdT/index.html http://termslifeconditions.ir/NF1my/index.html http://usesencoding2015.ir/8T/index.html http://wholifegot.ir/G8/index.html http://barijpanel.ir/Cc/ http://capthanine.ir/cat/ http://dfun.ir/wuc/ http://emadgraphist.ir/Kha2KSiB6/ http://helpworks2.ir/JHfNV/ http://howcome2020the.ir/Orange/ http://labsoupe.ir/hOXhv/ http://lernu.ir/NGmSgyr6L/ http://macpro202020.ir/Bannana/ http://rorgerthatla.ir/apple/ http://wronuilaskz.ir/GREEN/ با این وجود ، مراحل ساده و متنوعی برای تشخیص اینکه آیا خرید برنج درجه یک ایرانی مثل دودی یا سبوسدار از نظر پلاستیکی واقعی است یا خیر ، بررسی کیفیت خرید برنج درجه یک ایرانی مثل دودی یا سبوسدار در هند بسیار آسان است. پلاستیکی از طیف گسترده ای از ترکیبات آلی مصنوعی یا نیمه مصنوعی ساخته شده است و می تواند منجر به سرطان ها ، نقایص مادرزادی ، سرکوب سیستم ایمنی بدن و مشکلات رشد در کودکان شود.

تحریریه‌ ی ما در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی ( رپورتاژ آگهی ) نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

بسیاری از افراد، علاقه ی زیادی به پرورش گوجه فرنگی دارند. اما اینکار فقط در تابستان امکانپذیر است. اگر دوست دارید در تمام طول سال گوجه فرنگی داشته باشید، می توانید آن را خشک کنید و در دراز مدت نگهداری کنید.

گوجه فرنگی در واقع یک میوه است و سنگ بنای اصلی پخت و پز غذاهای ایتالیایی و غذای دیگر کشورها است. محصولات جانبی گوجه فرنگی مانند سس گوجه، رب گوجه و بسیاری محصولات دیگر نیز طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد.

خشک کردن گوجه فرنگی (بخصوص خشک کردن در آفتاب)، روش بسیار مفید و کارامدی برای نگهداری این میوه در دراز مدت است.

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.